Išvežame stambiąją buitinę ir pramoninę buitinę techniką Vilniuje atkūrimui antram gyvenimui arba pilnai utilizacijai.

Išvežame šias buitinės technikos rūšis:

  • Skalbimo mašinų išvežimas Vilniuje
  • Džiovyklių išvežimas Vilniuje
  • Indaplovių išvežimas Vilniuje
  • Viryklių išvežimas Vilniuje

Dėl technikos išvežimo kreiptis šiuo numeriu +37061767670

buitines technikos išvežimas vilniuje buitines technikos isvezimas vilniuje

 

Buitinės technikos išvežimas Vilniuje

buitines technikos išvežimas vilniuje buitines technikos isvezimas vilniuje

Skalbimo mašinų nemokamas išvežimas Vilniuje

Skalbimo mašinų išvežimas Vilniuje. Nemokamas veikiančių ir neveikiančių skalbimo mašinų išvežimas Vilniuje. Visos nereikalingos ar nenaudojamos, sugedusios buitinės technikos nemokamas išvežimas skirtas, prikelti buitinę techniką antram gyvenimui, arba pilnai utilizacijai, perdirbant plastiką, metalą, gumą ir kitas medžiagas, taip prisidedant prie gamtos ir žmonijos išsaugojimo. Džiaugiamės išveždami tiek veikiančias tiek neveikiančias skalbimo mašinas, tiek Ardo, Electrolux, Samsung, Miele, Wirpool, Indesit,Siemens, AEG, Asko, Bosch, LG, Hotpoint-Ariston, Zanussi ir kitų gamintojų skalbimo mašinas. Mūsų komanda džiaugiasi kai visa nereikalinga buitinė technika jau būna paruošta transportavimui . Pasiimame iš pirmo aukšto ir kitų aukštų esant liftui arba su jūsų pagalba.

Skalbimo mašinų nemokamas išvežimas Vilniuje

Džiovyklių nemokamas išvežimas Vilniuje

Džiovyklių nemokamas išvežimas Vilniuje. Nemokamas veikiančių ir neveikiančių Džiovyklių išvežimas Vilniuje. Visos nereikalingos ar nenaudojamos, sugedusios buitinės technikos nemokamas išvežimas skirtas, prikelti buitinę techniką antram gyvenimui, arba pilnai utilizacijai, perdirbant plastiką, metalą, gumą ir kitas medžiagas, taip prisidedant prie gamtos ir žmonijos išsaugojimo. Džiaugiamės išveždami tiek veikiančias tiek neveikiančias Džiovykles. Mūsų komanda džiaugiasi kai visa nereikalinga buitinė technika jau būna išvalyta, atjungta ir paruošta transportavimui. Pasiimame iš pirmo aukšto ir kitų aukštų esant liftui arba su jūsų pagalba.

Džiovyklių nemokamas išvežimas Vilniuje

Indaplovių nemokamas išvežimas Vilniuje

Indapovių nemokamas išvežimas Vilniuje. Nemokamas veikiančių ir neveikiančių Indaplovų išvežimas Vilniuje. Visos nereikalingos ar nenaudojamos, sugedusios buitinės technikos nemokamas išvežimas skirtas, prikelti buitinę techniką antram gyvenimui, arba pilnai utilizacijai, perdirbant plastiką, metalą, gumą ir kitas medžiagas, taip prisidedant prie gamtos ir žmonijos išsaugojimo. Džiaugiamės išveždami tiek veikiančias tiek neveikiančias Indaploves. Mūsų komanda džiaugiasi kai visa nereikalinga buitinė technika jau būna išvalyta, atjungta ir paruošta transportavimui. Pasiimame iš pirmo aukšto ir kitų aukštų esant liftui arba su jūsų pagalba.

Indaplovių nemokamas išvežimas Vilniuje

Viryklių nemokamas išvežimas Vilniuje

Viryklių nemokamas išvežimas Vilniuje. Nemokamas veikiančių ir neveikiančių Viryklių išvežimas Vilniuje. Visos nereikalingos ar nenaudojamos, sugedusios buitinės technikos nemokamas išvežimas skirtas, prikelti buitinę techniką antram gyvenimui, arba pilnai utilizacijai, perdirbant plastiką, metalą, gumą ir kitas medžiagas, taip prisidedant prie gamtos ir žmonijos išsaugojimo. Džiaugiamės išveždami tiek veikiančias tiek neveikiančias Indaploves. Mūsų komanda džiaugiasi kai visa nereikalinga buitinė technika jau būna išvalyta, atjungta ir paruošta transportavimui. Pasiimame iš pirmo aukšto ir kitų aukštų esant liftui arba su jūsų pagalba.

 

Viryklių nemokamas išvežimas Vilniuje

Šaldytuvų išvežimas Vilniuje

Šaldytuvų utilizuoti mes neturime galimybės, tad jų išvežimas – mokama paslauga. Kaina nuo 10eurų.

Dėl technikos išvežimo kreiptis šiuo numeriu +37061767670

Nemokamas stambios technikos išvežimas Vilniuje