Gartraukių remontas Vilniuje jūsų namuose – tokią paslaugą galime pasiūlyti. Nors dėl savo konstrukcijos paprastumo ir minimalaus kiekio detalių gartraukiai genda gana retai, bet anksčiau ar vėliau jiems teks skirti dėmesio.

Dauguma meistrų nė nebandys to daryti arba sakys: “atvežkite gartraukį į servisą ir tada žiūrėsime”, dėl to, kad gartraukiai beveik visi yra įmontuoti, o jei ir ne – priėjimas prie remontuotinos vietos visvien įprastai yra kėblus ir daug kantrybės ir energijos reikalaujantis. Dėl to dalis žmonių atsiradus gedimui tiesiog keičia juos naujais.

Ar verta remontuoti gartraukį? Dažniausiai taip, bet kokiu atveju jei jūs nusprestumėte keisti jį nauju, jums teks paišlaidauti ties gartraukio sumontavimu ir išmontavimu, o dar pati gartraukio kaina. Kiek brangiau kainuoja variklių keitimas ir jis ne visada finansiškai yra naudingas, bet prieš tai butina mūsų specialisto apžiūra, nes daugybę kartų yra tekę už minimalią kainą taisyti gartraukius kuriuos kiti specialistai neįdėmiai apžiūrėję įvertino kaip neremontuotinus ir pavadino “variklio gedimais”.

Kiek kainuoja gartraukio remontas Vilniuje? Remonto kaina jūsų namuose Vilniaus mieste nuo 45eur (dažniausia tokia suma ir būna).

gartraukiu remontas vilniuje
gartraukiu remontas vilniuje

Kokius gartraukius dažniausiai tenka remontuoti?

Dažniausiai pas mus sutinkami į baldus įmontuojami išsiskleidžiantys Elica, AEG, Electrolux gamintojų gartraukiai. Su kitų retesnių ir senai gamintų gartraukių detalių tiekimu būna – pasitaiko problemų.

Kiek laiko trunka gartraukio remontas?

Dažniausiai sutvarkoma pirmo vizito metu vienos valandos bėgyje. Sudėtingesniems įpač elektronikos remontams būna tenka gryžti, kad pakeisti dalis, o kartais net pasiimti visą gartraukį į servisą.

Ar galima išrašyti defektinį aktą draudimui? Taip, galima, tik dažnai remonto kaina yra mažesnė už išskaitos kainą, tad dažniausiu atveju tikrai neverta apkrauti draudimo darbuotojų ir meistrų tokiomis užklausomis. Defektinio akto sudarymas- mokoma paslauga už kurią kaip taisyklė sumokate meistrui ir pateikiate sąskaitą draudimui, o draudimas atsiskaito su jumis.

Ar atliekate gartaukių montavimo paslaugą? Taip, tais atvejais kai nusipirkote naują gartraukį vietoje tokio paties tipo seno gartraukio. Baldų rekonstrukcijos, pritaikymo darbų neatliekame ir ortakių gartraukiams nemontuojame.

Gartraukių remontas Vilniuje