Automatinės skalbimo mašinos remontas Vilniuje jūsų namuose.

Gana dažnas klausimas: Ar verta remontuoti skalbimo mašinas? Taip, dažniausia taip. Vidutinė mūsų remontuojamos mašinos kaina (naujos) 600-700eur. o vidutinė pilna (su atvažiavimu ir diagnostika) remonto kaina su dalimis Vilniuje tik 80eur. Jeigu dvejojate, verta išsikviesti meistrą, skalbyklės įvertinimui, šiuo metu meistro iškvietimas vilniuje jums kainuos tik 25eur. (rajone kiek brangiau)

Kiek laiko trunka skalbimo mašinos remontas? Daugiau nei pusė gedimų sutvarkoma operatyviai – tą pačią dieną, likę įprastai sutvarkomi savaitės bėgyje, išparduotų detalių kartais tenka laukti ir ligiau nei savaitę, tad tada jau pagal esamą situaciją. Įprastai visi terminai paaiškinami pirmo vizito metu (aišku nuo Force Majore situacijų niekas nėra apsaugotas).

Kokių gamintojų skalbimo mašinas dažniausiai tenka remontuoti? Pasistengsime įvardinti pagal dažnumą: AEG, Electrolux, Beko, Samsung, LG, Whirlpool, Bosch, Siemens, Candy, Hotpoint, Ardo, Bauknecht, Miele, Dea – ir daug kitų kurie pasitaiko įtin retai.

Ar suteikiate garantiją? Taip, atliktiems darbams automatiškai suteikiama 6 mėnesių garantija.

Gyvenu užmiestyje, ar geriau atvežti jums skalbyklę ar išsikviesti? Šiuo metu mūsų lokacijos taip pat Vilniaus užmiestyje. Tad jei jums patogu atvežti – atvežkite. Jei nepatogu, tarsimės, gal pavyks jus aplankyti. Tolimi miesteliai tokie kaip Šalčininkai, Vievis ar Maišiagalas – mums nepakeliui.

Dar kyla klausimų ar galite pasitikėti? Tikrai taip, aš kaip meistras visada stengiuosi išlikti nuoširdžiu, tikru ir gyvu žmogumi ir savo kolegas mokinu to paties. Per laiką ir daugybę pukiai atliktų darbų prisikaupė daug rekomendacijų, jei norite jas paskaityti ar patys palikti tai galite padaryti čia. Ačiū mūsų klientams.

Reikia pagalbos? Skambinkite +37064523495