Orkaičių remontas Vilniuje

Orkaičių remontas Vilniuje. Tenka sutikti ir remontuoti įvairiausių įmontuojamų orkaičių, vienos valdomos mechaninių rankenėlių pagalba, kitos turi ekranus ir valdomos jutikliniais mygtukais, bet visų jų paskirtis yra vienoda ir veikimo principas panašus, išskirtinos tik orkaitės su pirolize ir hidrolize, jos turi papildomą įrangą, korpusai turi papildomas apsaugas, sveria ir kainuoja daugiau. Gerai pagamintose orkaitėse pirmieji gedimai pasitaiko po 10metų ir normalus tarnavimo laikas siekia net iki 20metų.

Taip pat teikiame orkaičių, kaitlenčių ir viryklių pajungimo ir sumontavimo paslaugas. Esant gedimams ir turint atitinkamai galiojantį draudimą (jei su draudimu apie tai susitarta iš anksto) – išrašome defektavimo aktą/us.

orkaiciu remontas vilniuje
Orkaičių remontas Vilniuje

Jeigu orkaitė neapkrauta elektronika – remontai įprastai ivykdomi greitai nebrangiai. Dažniausia tenka įvertinti gedimo priežastis, užsakyti naujas dalis ir gryžti jas pakeisti. Jei nustatomas elektronikos gedimas dažniausiai imame visą orkaitę remontui ir ištestavimui prieš gražinant ją klientui.

Elektrinių viryklių remontas įprastai vyksta taip pat jūsų namuose įvertinus gedimus užsakomos detalės, jas gavus – kuo greičiau sutvarkoma (dažnai dar tą pačią dieną).

Kaitlenčių remontas – kaitlentės pasitaiko dviejų tipų, kaitinės ir indukcinės. Indukcinės kaitlentės yra pilnos elektronikos ir gedimai jose būna praktiškai tik elektroniniai, tad jos tvarkomos tik mūsų dirbtuvėse, mes atvykę ir patikrinę kaitlentę išmontuojamame ir išsivežame remontui. Kaitlentės pas mus tvarkomos visada prioriteto tvarka, kad kuo greičiau turėtumėte šilto maisto, sutvarkius pastatomos atgal (įprastai 1-3dd.)

Kaitlenčių remontas Vilniuje
Kaitlenčių remontas Vilniuje

Kaitinės kaitlentės jei tai ne elektronikos gedimas sutvarkomos vietoje užsakius sugedusias detales. Kaitinėse kaitlentėse dažniausiai būna kaitviečių perdegimai, tad kainos priklausys nuo perdegusių kaitviečių kiekio ir kainos. Praktika rodo, kad dažniausiai 2 ir daugiau kaitviečių keitimas gali būti finansiškai nenaudingas.

Reikia pagalbos su orkaite, kaitlente ar elektrine virykle? Skambinkite +37064523495

technikos.lt