Indaplovių remontas įpatingai išsiskiria iš visos kitos buitinės technikos remonto. Skirtingi gamintojai naudoja skirtingus veikimo principus ir algoritmus, ir išsiaiškinti tikslių gedimo priežastį yra tikras meistriškumas.

Nors dauguma šiuolaikinių indaplovių turi klaidos kodus ar indikacijas, kurios turėtu palengvinti remontą, daugumą meistrų tiesiog suklaidina ir remontas daromas visai ne ten kur yra tikrasis gedimas. Labai dažnu atveju tenka mechaniškai tikrinti įranginius kiekvieną atskirai, o kartais netgi kaitalioti į viską iš eilės į naujas dalis kol bendra indaplovės sistema suveiks tinkamai, dėl to reikia tūrėti daug kantrybės, patirties ir detalių.

Įprastai dauguma indaplovių turi bent minimalų ekranėlį, kuriame esant gedimui šviečia pvz.: E20, i20, F20 ar pan. Tais atvejais kai ekranėlio nėra indaplovė pypsi su pauzėmis, supypsėjimų skaičius tarp pauzių reiškia klaidos kodą. Esant gedimui butinai pasidarykite nuotrauką, kad turėtumėte kaip meistrui apibūdinti problemą.

indaploviu remontas vilniuje
indaploviu remontas vilniuje

Kokias indaploves dažniausiai tenka remontuoti?

Dažniausiai pasitaiko AEG, Electrolux indaplovės. Jų remontas įprastai nėra labai brangus, bet gana dažnas.

Whirlpool sutinkamos kiek rečiau, gana dažnai pasitaiko stipriai nusidėvėje gaminiai su rimtu gedimu.

Bosch ir Siemens indaplovėse gedimai įprastai pasitaiko retai, bet kainuoja brangiau.

Candy – ekonom klasės indaplovės kurios dažnu atveju kaip nekeista tarnauja iki pabaigos (kol korpusas tampa nesandarus)

Miele indaplovės sutinkti tenka dar rečiau, dažniausiai tai virš 10 metų įrenginiai.

Baumatic indaplovių nusprendėme daugiau nebetaisyti, jos išties gerai pagamintos, bet remontuoti jas lyginant su kitomis įtin nepatogu, trunka begalę laiko ir detalės joms beveik netiekiamos.

Blomberg ir Beko indaplovės – ekonom klasės, su gana pigiomis detalėmis, dažniausiai nesukelia didelių kėblumų.

Gorenje – irgi gana retai sutinkamos, dažniausiai senesnios kartos, įprastai jos tarnauja tikrai ilgai.

Yra ir kitų gamintojų sukurtų indaplovių kuriuos kartas nuo karto tenka pačiupinėti.

Ar verta remontuoti seną indaplovę?

Dažniausia taip, jei prlovimo kokybė iki sugedimo jus tenkino, įprastai verta, nes su kiekviena nauja karta indaplovės tampa vis trapesnės ir pigesnės (trumpalaikiškesnės).

Kiek kainuoja buitinės indaplovės remontas Vilniuje?

Indaplovių remonto kaina Vilniuje nuo 45eur. Ir didžiąja dalimi atvejų su atvažiavimais, dalimis ir viskuo telpa į 100eur, aišku problemos su varikliais ar elektronika bus brangiau.

Iš tikro dažniausiai atvykimas ir tikslios gedimo priežasties nustatymas sudaro didžiają laiko dalį, o pats remontas užtrunka neilgai. Dėl to indaplovių diagnostika atvykimo metu kainuoja 25-45eur intervale.

Pramoninių indaplovių vertė gerokai didesnė, o remonto kaina nestipriai brangesnė, tad šias indaploves įprastai įpatingai naudinga remontuoti.

Indaplovių remontas Vilniuje

Reikia pagalbos su indaplove Vilniuje? Skambinkite +37064523495