Pogarantinis džiovyklės remontas Vilniuje jūsų namuose.

Pagrindinė mūsų remonto sritis buvo vertingos ir stambios technikos remontas Vilniuje (išskyrus šaldytuvus), o džiovyklės remontas butent tokia ir yra. Džiovyklė stambi ir gana sunki, ir kitaip nei dauguma remonto paslaugas teikiančių servisų – pas mus jei tik tai įmanoma – remontuojama vietoje. Jeigu remontas įpatingai sudėtingas, ar reikalaujantis išsamesnio ir ilgesnio darbo ar dėl jūsų aplinkybių, remontuosime pas save – dirbtuvėse.

Remontas servise/ dirbtuvėse reikalauja papildomų laiko ir energijos sąnaudų – nešimas, pakrovimas, vežimas, o kadangi puikiai pasitikime savo jėgomis – sutvarkome greičiau ir dažniausiai gerokai pigiau už kitus.

Ar verta remontuoti džiovykles ir kiek kainuoja džiovyklės remontas Vilniuje? Beveik visais atvejais -verta. Vidutinė mūsų remontuojamų džiovyklių pirkimo vertė yra 600-1000eur. O mūsų remonto kaina prasideda tik nuo 40eur ir vidutiniškai yra apie 120eur su dalimis. Tad vidutinė remonto kaina neviršija net 15% vertės.

Kompresorių keitimas ir freono ar kitų dujų pildymas. Šios paslaugos mes neatliekame. Įprastai toks darbas yra sudėtingas ir ekonomiškai klientui nenaudingas. Jei labai paprašysite ją jums suteiks šaldytuvų meistrai (bet dauguma tokių paslaugų neatlieka). Išėjus dujoms ir įjungus džiovyklę kopresorius sugenda beveik akimirksniu, o nustatyti jo gedimą labai sudėtinga, remontuoti jie neremontuojami, o norint pakeisti pirma reikia džiovyklę pilnai išsiardžius pilnai išvalyti, patikrinti ar nėra dujų nuotekio, jei yra sistemą sutvarkyti, ir tik tada keisti brangų kompresorių nauju, užpildyti specialiomis dujomis, viską surinkti ir tik tada tikrinti pilnai. Tai darbas kuris kainuos kaip pusė naujos džiovyklės jei ne brangiau. Gerai, kad tokie gedimai pasitaiko itin retai, indentifikavus tokį gedimą rekomenduojame ją pasikeisti į naują.

Naujos kartos džiovyklės technologija tapo priešinga

Kokią džiovyklę rekomenduotumėte rinktis?

Jau kuris laikas kaip negaminamos paprasto ir primityvios kaitinės džiovyklės, jas dabar pakeitė džiovyklės su šilumos siurbliais – kompresoriais. O šioms reikia daugiau priežiūros ir kas kurį laiką reikalingas kapitalinis valymas (skaityti plačiau).

Bosch ir Siemens džiovyklės konstrukcija leidžia lengviau ją išvalyti ir tikėtina, kad ji gali išgyventi 2-3 kapitalinius valymus, tad gali ištarnauti iki 15metų. AEG, electrolux džiovykles kaip taisyklė užsiteršia greičiau, tad valyti tenka dažniau, o jos konstrukcija sėkmingai jas išvalyti ir ekspluatuoti (mūsų manymu) leidžia iki 10m. Mieleaukščiausia klasė – ir įprastai tarnavimo laikas – ilgiausias. Ekonom klasės džiovyklės – Beko, Candy ir pan. klientų teigimu džiovina rūbus grubiau, būna, kad juos gadina, tarnavimo laikas trumpesnis. Samsung džiovyklės pasitaiko įpatingai retai, bet iš patirties jų nerekomenduojame, ardosi daug sudėtingiau, galimai yra gamintojo paslėptų gedimu kurie stipriai sutrumpina realų tarnavimo laiką.

Nuomonė gali būti subjektyvi, tik rekomendacinio pobūdžio, mūsų nepriklausomų meistrų. Ir pagrintinis patarimas: ieškokite džiovyklių pagamintų orginaliai toje valstybėje kurioje yra pagrindinis fabrikas, ir nesitikėkite gauti tokios pat kokybės įrenginio pagaminto Lenkijoje, Krakow mieste (informacija rasite ant gaminio lipduko įprastai įrenginio nugarinėje pusėje).

Reikia pagalbos su džiovykle? Skambink +37064523495

Pogarantinis džiovyklės remontas Vilniuje