Dauguma džiovyklės gedimų tvarkoma kapitalinio valymo pagalba.

Vietoj įprasto šildymo dabar džiovyklės veikia kondicionieriaus principu ir naudoja šilumos ir šalčio drėgmės surinkimo principą. Džiovyklės tapo sudėtingesnės ir sunkesnės. Atsirado uždara radiatorių sistema kuri kas kažkiek laiko užsikiša ir jai reikalingas kapitalinis valymas (vidutiniškai šią paslaugą tenka daryti po penkerių metų, sekantį po 3-4).

Kuo atsakingiau valysite džiovyklę savarankiškai, tuo ilgiau jūsų džiovyklei nereikės meistrų pagalbos. Pagrinde džiovyklės būna užsikišusios pukais arba gleivėmis – neišskalautų drabužių miltelių likučiai ir kita. Po kurio laiko džiovyklė rodo kad yra pilna valdens, nors rezervuaras tuščias (dėl užsikišimų vanduo neprateka arba dėl gleivių neįsiurbiamas į rezervuarą),

Prastėja džiovinimo kokybė, dėl pukų gali dalinai užsikišti radiatorių sienelės, dėl ko džiovinimo laikas pailgėja.

Įprastai šie gedimai išsisprendžia kapitalinio valymo metu. Kartais jei džiovyklėje gleivės ir drebučiai užsistovėjo gana ilgai, ir siurbliukas buvo varginamas jau kurį laika, po valymo gali paaiškėti, kad teks keisti vandens pakėlimo siurbliuką (apie 10% atvejų). Pavargę siurbliukai būna dirba apgaulingai, tad paaiškėja viskas 2-3 džiovinimo metu.

smagu šį darbą daryti jūsų namuose

Yra smagu šį darbą daryti jūsų namuose, jūs apie džiovyklę sužinote daugiau, iš ko ji sudaryta, matote kas kaip ir dėl ko nutinka su ja per ilgesnį laiką, dažniausiai ir patys prisidedate prie valymo proceso, po valymo suprantate kiek tas darbas yra sudėtingas ir veiksmingas.

dziovykles kapitalinis valymas vilniuje
dziovykles kapitalinis valymas Vilniuje

Ar galite kapitalinį valyma atlikti savarankiškai? Turbūt, kad ne, be tokio tipo patirties 99%, kad džiovyklė bus sugadinta ir daugiau niekada nebus naudojama. Darbas reikalauja įpatingo kruopštumo, atsakomybės, patyrimo, įrankių. Susiduriama su begale dulkių ir purvo, lengva susižeisti ir sulaužyti džiovyklės komponentus.

Kiek laiko trunka valymas? Įnirtingas ir nepertraukiamas patyrusio meistro darbas leidžia sėkmingai išvalyti džiovyklę 3 valandų bėgyje.

Ko reikia valymo metu? Jei darbas atliekamas pas jus – reikalingas laisvas plotas bent 8m2 (kadangi visą džiovyklę teks pilnai išrinkti), pageidautina popierinių rankšluosčių arba toletinio popieriaus, dulkių sirblio ir siukšlių maišo.

Rajonų gyventojams, tikimės, kad suprantate, kad darbai nutolusiuose nuo mūsų ar nuo Vilniaus miesto centro rajonuose įprastai automatiškai privalo kainuoti brangiau (ilgesnis važiavimo pirmyn ir atgal darbo laikas, kuras, automobilio ekspluatacija)

Džiovyklės kapitalinis valymas Vilniuje

Reikia pagalbos? Skambinti +37064523495