dziovykles-2-1

Ką daryti kai drabužių džiovyklė praleidžia vandenį?

Džiovyklės vandens praleidimo priežastis prastai yra kad džiovyklė ir vandens surinkimo rezervuaro, kuris yra apačioje, negali pakelti vandens iki vandens rezervuarą iš kurio išpilate vandenį po džiovinimo. Jūsų patogumui daugelyje drabužių džiovyklių rezervuarą turi viršuje, tad susikaupusį kondensatą jos turiu įpilti siurbliuko – esančio apačioje – pagalba.

Po kurio laiko, įprastai 3-7 metų bėgyje, priklausomai kaip dažnai ir kokius drabužius džiovinate, ir kaip prižiūrite džiovyklę, apačioje susikaupia dulkių ir užaugusio ‘dumblo’ mišinys, jis padengia visą radijatorių apatinę dalį ir nepraleidžia vandens pratekėjimui.

Tad norint sutvarkyti džiovyklę, įprastai užtenka ją pilnai išardžius – išvalyti. Procesas nėra greitas ir lengvas, nes radijatoriai paslėpti po visomis džiovyklės dalimis kurias teks nuardyti, norint pasiekti probleminę vietą.

Kartais tenka keisti džiovyklės siurbliuką, nes dėl dumblių dalis siurbliukų praranda savo galią ir kartais tai veikia, tai ne.

Kad džiovyklė veiktu kuo ilgiau stenkitės kuo labiau išvalyti dulkes, išsiurbti radijatorius iš priekio kiek tai įmanoma.

Džiovyklių remontas Vilniuje +37064523495

Su meile

Technikos.lt

Tags: No tags

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *